Witajcie w świecie rodzinnej marki Tulimy!

Tak wiele mówi się obecnie o tym, że trudno pogodzić pracę zawodową z przyjemnością i pasją.

Nam się udało!

Pasja, która zrodziła się z miłości do dzieci – naszych najwdzięczniejszych testerów. Ich zadowolenie i rekomendacje to  podstawa naszej motywacji – bo któż potrafi z tak rozbrajającą szczerością wyrażać opinie lepiej niż dzieci?

Mama, która stworzyła markę, swoją ogromną pasję zamieniła w ukochaną pracę, dając początek tej rodzinnej manufakturze, a Tata dzielnie ją wspiera w każdym, najmniejszym nawet kroku.

Praca we dwoje, jak zwykle mawiamy: „na cztery ręce”, to dla nas najczystsza przyjemność i z tej przyjemności czerpiemy energię do działania, do tworzenia, do zaspokajania nawet najbardziej wygórowanych i oryginalnych potrzeb naszych klientów.

W ofercie sklepu znajdziecie produkty zarówno dla przyszłych mam i maluszków, które dopiero mają się pojawić w Waszym życiu jak i dla tych, które już zawitały na świecie. Produkty idealne na prezent, odwiedziny, baby shower, wyprawkę dla noworodka, dla przedszkolaka, poduchy dla kobiet w ciąży i dla karmiących mam, a także książki, dekoracje i wiele wiele innych.

Od zabawek, przez książki po pościel i koce - również dla dorosłych.

Do wyboru do koloru, z pasją i kreatywnością, bo Tulimy to coś więcej niż praca - Tulimy to pasja!

Do zobaczenia!

Sklep Tulimy Warszawa
Sklep Tulimy Warszawa
SKlep dziecięcy tulimy
Warszawa sklep dziecięcy tulimy
Sklep dziecięcy tulimy warszawa