Dostawa

1. SKLEP realizuje dostawę towaru na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i Poczty Polskiej zgodnie ze stawkami ustalonymi w koszyku dostawy.

2. Koszt dostawy poza granice kraju, naliczany jest indywidualnie do każdego zlecenia tego typu.

3. Na czas realizacji zamówienia składa się łączny czas realizacji zamówienia przez SKLEP zgodnie z informacjami zawartymi w opisach oraz termin dostarczenia przesyłki w zależności od wybranego przez KUPUJĄCEGO sposobu dostarczenia paczki.

4. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi średnio od 1 do 2 dni roboczych, zaś Poczty Polskiej od 3 do 7 dni.

5. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w powyższych terminach z przyczyn niezależnych od SKLEPU, pracownik SKLEPU skontaktuje się z KUPUJĄCYM w celu ustalenia dalszego postępowania.

6. Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. 

7. Z racji tego, że oferowane w SKLEPIE www.tulimy.com przedmioty szyte są na zamówienie, SPRZEDAJĄCY zastrzega sobie czas ich realizacji i wysyłki zamówień w ciągu 7-14 dni od złożenia przez KUPUJĄCEGO zamówienia. 

8. Na stronie internetowej SKLEPU podane są orientacyjne czasy realizacji zmówienia, w przypadku ich przekroczenia KUPUJĄCY jest o tym informowany i ma możliwość rezygnacji z zakupu.