Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

SKLEP realizuje dostawę towaru na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej IN POST i paczkomatów IN POST zgodnie ze stawkami ustalonymi w koszyku dostawy. Dostawa poza granice kraju naliczana jest indywidualnie do każdego zlecenia tego typu.

Na czas realizacji zamówienia składa się łączny czas realizacji zamówienia przez SKLEP zgodnie z informacjami zawartymi w opisach oraz termin dostarczenia przesyłki w zależności od wybranego przez KUPUJĄCEGO sposobu dostarczenia paczki.

Czas dostarczenia przesyłki wynosi średnio od 1 do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w powyższych terminach z przyczyn niezależnych od SKLEPU, pracownik SKLEPU skontaktuje się z KUPUJĄCYM w celu ustalenia dalszego postępowania.

Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18:00. 

Z racji tego, że niektóre z oferowanych w SKLEPIE przedmiotów są wykonywane na indywidualne zamówienie, SPRZEDAJĄCY zastrzega sobie czas ich realizacji i wysyłki zamówień maksymalnie do 14 dni roboczych od złożenia przez KUPUJĄCEGO zamówienia.

Na stronie internetowej SKLEPU podane są orientacyjne czasy realizacji zmówienia, w przypadku ich przekroczenia KUPUJĄCY jest o tym informowany i ma możliwość rezygnacji z zakupu.