Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Opis

Jaka powinna być pierwsza zabawka dla dziecka? Co wybrać?

Kontrastowa kostka sensoryczna Lama jest miękką, w pełni bezpieczną zabawką dla dziecka od pierwszych dni życia. Jej kontrastowe barwy pomogą w codziennym wspomaganiu sensoryki Maluszka i poznawaniu przez niego otaczającego go świata. Dziecko szybko zauważy czarno – biało – czerwone barwy,  a  różnorodne fakturowo tkaniny zabawki zachęcą Je do łapania i dotykania. Przyczyni się to do rozwoju prawidłowego chwytu oraz koordynacji oko-ruchowej. Dodatkowo kostka posiada tasiemki sensoryczne i odstające uszka, tak bardzo uwielbiane przez małe rączki i z chęcią miętoszone.

W jednej ze ścian kostki wszyty jest szeleścić, zaś w środku znajduje się grzechotka, która wydaje delikatne dźwięki, wspomagając rozwój słuchu Malucha. W buźce uroczej lamy znajduje się natomiast ukryty piszczek, który w wyniku ucisku również wydaje dźwięki.

Kostka sensoryczna Lama wyposażona jest także w gryzak, który ukoi swędzące dziąsła Malucha podczas ząbkowania, a zawieszka pozwoli umieścić kostkę w dowolnym miejscu, np. na pałąku maty edukacyjnej, wózka, czy budki gondoli. Gryzak i zawieszkę można swobodnie odczepić, co ułatwi utrzymanie zabawki w czystości.

Dlaczego warto wybrać kontrastowe, sensoryczne zabawki dla dziecka?

Zabawki sensoryczne to wyjątkowa grupa zabawek, które wspierają rozwój dziecka i pomagają usprawnić procesy integracji sensorycznej. Uczą dziecko prawidłowego odbierania i interpretowania bodźców płynących z otoczenia oraz kształcą mechanizmy odpowiedniego reagowania na nie.

Wspieranie rozwoju dziecka w odpowiedni sposób od pierwszych chwil życia z pewnością zaprocentuje w jego późniejszym życiu.

Kontrastowa kostka sensoryczna Lama sprawdzi się przede wszystkim jako:

– zabawka stymulująca zmysły Maluszka podczas zabawy Mamy z Dzieckiem;

– ulubiona zabawka manipulacyjna Maluszka

– towarzysz dziecięcych spacerów w wózku;

– prezent dla Maluszka

Kostka wykonana jest z różnych fakturowo tkanin, w tym bawełny wysokiej jakości w autorskim wzorze; bawełny tzw. wafelkowej oraz milutkiego, delikatnego w dotyku polaru Minky. Jedna ze ścian kostki uszyta jest z panelu na którym została wyhaftowana buźka uroczej Lamy, znanej już wcześniej z serii lamoszkowych zabawek.  Kostka wypełniona jest antyalergiczną kulką silikonową, której włókna są bardzo delikatne, a zarazem bardzo sprężyste, co sprawia, że nawet po wielokrotnym praniu zachowują swój kształt.

Kontrastowa kostka sensoryczna Lama to doskonałym pomysł na prezent dla nowo narodzonego Maluszka, na baby shower dla przyszłej mamy, czy też na inną okazję.

Każda produkt Kuamki jest szyty w Polsce z dbałością o najmniejszy szczegół i detal.

Wymiary:
• ok 12 cm x 12 cm x 12 cm

Materiały: 100% bawełna, 100% poliester
Wypełnienie: antyalergiczne silikonowe I gatunku
Tkaniny i wypełnienie posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Sposób prania:
•prać delikatnie w 30 stopniach na niskim odwirowaniu
•suszyć na płasko
•nie stosować płynów zmiękczających
•nie chlorować
•nie czyścić chemicznie
•nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować!

Przed praniem należy odwiązać gryzak i zawieszkę. Umyć je w delikatnym środku myjącym dla niemowląt lub pod strumieniem gorącej wody. Nie gotować i nie myć w zmywarce.

Ostrzeżenie! Przed podaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania. Etykietę zachować w celach informacyjnych.

Polecamy