Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Kontrastowy Szeleścik Skunks to zabawka, która została stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach i która wspiera rozwój ich zmysłów od pierwszych chwil życia.

Uroczy Skuns jest wykonany z bezpiecznych, miłych w dotyku i różnych fakturowo tkanin, co pozwala na poznawanie przez dziecko świata i stymuluje jego zmysł dotyku. Zestawienie kontrastowych barw w zabawce stymuluje wzrok maluszka i rozwija prawidłowe postrzeganie kolorów.

Kontrastowy Szeleścik Skunks w brzuszku posiada wszytą folię, która przy każdym dotyku szeleści, przykuwając uwagę Maluszka i zachęcając go do chwytania zabawki, co tym samych rozwija zmysł słuchu i koordynację wzrokowo – ruchową. Długie rączki i nóżki szeleścika dodatkowo pozwalają na łatwe chwytanie zabawki sprawiając, że może ona towarzyszyć maluszkowi już w pierwszych miesiącach jego życia zarówno w łóżeczku, na spacerze, czy podczas zabawy na macie.

W łapce Skunksa przyczepiony jest gryzak, który z pewnością ukoi swędzące dziąsełka podczas ząbkowania. Gryzak przymocowany jest w taki sposób, żeby można było go z łatwością odczepić i umyć w każdej chwili, również przed włożeniem zabawki do pralki, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie zabawki w czystości.

Kontrastowy Szeleścik Skunks uszyty jest z milutkiego w dotyku, gładkiego polaru Minky. Łapki wykonane są z polaru Minky o przyjemnej i ciekawej strukturze tłoczonych kropek, natomiast aplikacja serca oraz nóżki są uszyte z Velvetu. Ogonek to połączenie bawełny z polarem Minky.

Dlaczego warto wybrać kontrastowe, sensoryczne zabawki dla dziecka?

Zabawki sensoryczne to wyjątkowa grupa zabawek, które wspierają rozwój dziecka i pomagają usprawnić procesy integracji sensorycznej. Uczą dziecko prawidłowego odbierania i interpretowania bodźców płynących z otoczenia oraz kształcą mechanizmy odpowiedniego reagowania na nie.

Wspieranie rozwoju dziecka w odpowiedni sposób od pierwszych chwil życia z pewnością zaprocentuje w jego późniejszym życiu. 

Kontrastowy szeleścik Skuns sprawdzi się przede wszystkim jako:

– pierwsza zabawka Maluszka

– zabawka stymulująca zmysły Maluszka podczas zabawy Mamy z Dzieckiem;

– ulubiona zabawka manipulacyjna Maluszka

– towarzysz dziecięcych spacerów w wózku;

– prezent dla Maluszka

  • Materiały: Poliester 100%; Bawełna 100%
  • Wymiary: 19 cm x 15 cm (bez rączek, nóżek i ogonka); 30 cm x 27 cm (mierząc z ogonkiem i łapkami)
  • Wiek: 0+ m -cy

 

Sposób prania:
•prać delikatnie w 30 stopniach na niskim odwirowaniu
•suszyć na płasko
•nie stosować płynów zmiękczających
•nie chlorować
•nie czyścić chemicznie
•nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować!

Ostrzeżenie! Przed podaniem dziecku należy ściągnąć wszystkie elementy opakowania. Zachować je w celach informacyjnych. Zabawkę używać pod nadzorem dorosłych. Trzymać z daleka od ognia.

Polecamy